Avid Carp Safeguard Any Level

14.11.2016

Avid Carp Safeguard Any Level

Máme možnost Vám představit jednu z nejpropracovanějších podložek na dnešním rybářském trhu. Už nějakou dobu je podložka k dostání i na českém trhu a rybáři, kteří si ji pořídili, jsou s ní nadmíru spokojeni.

Tato vaničková podložka je konstruována tak, že se nedotýká země, ale je postavena nad zemí na šesti nohách. Nohy jsou výškově nastavitelné, takže lze podložku použít i na nerovném terénu. Materiál, z kterého je podložka vyrobena, je příjemný pro ryby a nenasákavá vodu. Po použití tedy stačí podložku utřít suchým hadrem a složit do obalu. Většina podložek tohoto typu zadržuje vodu vevnitř, ryba sebou mrskne a rybář je celý mokrý. U této podložky je tento problém zamezen díky síťovému pásu (u XL verze jsou síťované části na boku) na dně podložky. Voda tak může z podložky jednoduše odtékat.

3

Podložka se dá celá zakrýt krycí plachtou, pro dočasné zabezpečení ryby. Nemusíte se bát zajít do tašky např. pro váš fotoaparát. Nicméně nikdy není dobré, aby byla ryba v podložce zbytečně dlouhou dobu.

Následné fotografování je pro rybu mnohem bezpečnější než nad klasickými podložkami na zemi. Rybu není potřeba zvedat až ze země, ale stačí ji nadzvednout jen lehce nad podložku. Při nechtěném pádu pak ryba spadne jen o několik cm níže do podložky a nic se jí nestane.

Skládání je velmi snadné, nohy se složí a podložka se dá napůl. Nakonec se vše schová do přepravní kompaktní tašky. Podložka v přepravní tašce má velikost složeného křesílka a díky silnému popruhu ji lze jednoduše nosit na ramenu.

Jak bylo již zmíněno, podložka je dodávána ve dvou velikostech, standard 90x50cm a verze XL 120x70cm.

 

Y2M0M