Avid Carp Day Chair

04.11.2016

 Avid Carp Day Chair

Pohodlné křesílko nejen pro mobilní rybáře vyznávající aktivní lov.

Díky křesílku DAY CHAIR od firmy Avid Carp si nyní i vyznavači aktivního rybolovu mohou dopřát pohodlné posezení a nemusí tahat velká a těžká křesla. Křesílko jde dokonce připnout i na batoh.

Když se ale řekne, že křeslo váží jen 3 kg, tak většina namítne, že takové křeslo nebude z kvalitního materiálu a určitě nebude ani pohodlné. To je ale v tomto případě omyl. Samozřejmě nelze u křesla vážícího 3 kg očekávat pohodlí jako je u silně polstrovaného křesla vážícího 15 kg. Polstrování je ale dostatečné a křeslo pohodlné. Polstrování je ze skvělého materiálu prvotřídní kvality 600D. Jedná se o stejný materiál, jako je používán i na všechny pouzdra a tašky od Avidu.

Materiál je to opravdu kvalitní a velmi trvanlivý. U křesílka nejsou klasické čtyři nohy, ale jsou zde kolébkové nohy, které si skvěle poradí i s nerovným terénem. Při rozložení se navíc nohy zaaretují pojistnými kolíky. Rozložení a složení křesla je velmi jednoduché a rychlé.

Křeslo Day Chair je navíc kompatibilní s batohem RuckBag. Na batohu jsou dva klipy, kterými se dá křeslo jednoduše připnout na záda batohu. Když máte křeslo takto přiděláno k batohu, tak už je vám jedno jestli jdete 100m nebo několik kilometrů.

 

 

 

Yzc2ZT